Розпочато реалізацію проєкту «Інклюзивність та підтримка» з надання допомоги нужденним людям

Громадська організація «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ «ІНІЦІАТИВА»  розпочала реалізацію проєкту щодо надання продуктів харчування та гігієнічних засобів у місті Запоріжжі для людей з інвалідністю та сімей, де є діти з інвалідністю. Сьогодні нам відвантажили більшість товарів для формування 300 наборів.

Активності проєкту «Інклюзивність та підтримка» здійснюються в межах суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Очікуваний період видачі наборів із продуктами харчування та гігієнічними засобами для людей з інвалідністю – листопад-грудень 2023.

Якщо ви відноситеся до категорії людей з інвалідністю і проживаєте у місті Запоріжжі ви можете звернутись по допомогу через електронну адресу office@iniciatuva.zp.ua 

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ  «ІНІЦІАТИВА» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.