Сьогодні ми раді поділитися з вами захоплюючими новинами про наш Молодіжний Проєкт «Молодь4Action». 

Ми успішно провели обговорення із експертом-лектором, який стане ключовим фасилітатором тренінгів та семінарів для молоді в рамках проєкту!

Ці обговорення були дуже важливим етапом нашої підготовки, оскільки вони допомогли нам узгодити наше спільне бачення щодо освітніх заходів, які будуть проводитись. Ми обговорили ідеї, цілі та завдання, які ми ставимо перед собою у цьому проєкті та у навчанні молоді.

Ми впевнені, що ці тренінги та семінари стануть важливим кроком у розвитку та навчанні нашої молоді, і допоможуть їм здобути нові навички та знання з тем лідерства, громадського активізму та грантрайтингу.

Нагадаємо, що проєкт направлений на: 

— Розвиток креативного мислення серед молоді.

— Залучення до молодіжної політики та громадського активізму.

— Формування лідерських якостей у молоді.

— Сприяння розвитку інноваційних проєктів та ініціатив.

Проєкт реалізується в рамках грантової програми від ГО «Платформа Публічної Дипломатії» та Національного Демократичного Інституту.

Фінансування є можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

Слідкуйте за нашими оновленнями та приєднуйтесь до нас, щоб бути в курсі всіх подій! 💪🌍 

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.