ПРОЄКТ "СТРІМКИЙ РОЗВИТОК ГО"

Мета проєкту:

Підвищити знання та навички команди в галузі залучення грантових ресурсів та покращити їхню ефективність у складанні успішних грантових заявок.

Завдання проєкту:

Цілі проєкту:

Опис проєкту:

Команда у складі 25 осіб пройшла навчання та підвищила свої знання та навички у галузі залучення грантових ресурсів. Це стало можливим завдяки участі у 8 тренінгах та 9 менторських сесіях. Громадська організація «Ресурсний Центр Недержавних Організацій» надала підтримку та сприяння в реалізації проекту. Зараз команда має професійні знання та досвід у складанні успішних грантових заявок, що дозволяє їм залучати більше грантових ресурсів для реалізації соціальних ініціатив та допомоги вразливим групам населення.

8 тренінгів:

Перейдіть за посилання для перегляду відео 

Перейдіть за посилання для перегляду презентаційного матеріалу 

 

9 менторських сесій:

Перейдіть за посилання для перегляду відео 

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.