Тренінги з грантрайтингу від експерта задля організаційної стійкості ГО

❗️Наша команда вже активно проходить тренінги з грантрайтингу від експерта задля організаційної стійкості ГО «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива».

📍Вже було прослухано 4 теми тренінгів:

✔️• вступ до грантрайтингу: що таке грант; хто такий донор; як оформлювати заявку і куди подавати;

✔️• де шукати грантові конкурси та оголошення;

✔️аналіз та визначення провідних проблем суспільства у прифронтовому місті Запоріжжі та Запорізькій області, які спричинила війна, і які вимагають оперативного вирішення;

✔️• визначення проблематики проєкту, мети і завдань, аналіз та визначення цільової аудиторії, стейкхолдерів.

📍Попереду у нашої команди ще 4 тренінга та 9 менторських сесій, які допоможуть нашій організації залучати максимум грантових ресурсів задля вирішення нагальних проблем суспільства.

💼Проєкт «Стрімкий розвиток ГО» реалізується за фінансової допомоги від Громадської організації Ресурсний Центр Недержавних Організацій.

🏆Далі – нові вершини та досягнення нашої команди заради розвитку Запоріжжя та України в цілому!🇺🇦

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.