🌟 Успішно розпочато освітні заходи для молоді! 📚

13 вересня, наша громадська організація «Центр розвитку соціального бізнесу «Ініціатива»» має величезну радість поділитися успіхом двох надзвичайно цікавих освітніх заходів — тренінгу №1 та семінару №1, які було проведено в рамках нашого проєкту «Молодь4Action».

📌 Тренінг №1: «Грантрайтинг та фондування проєктів: Кроки до успішних грантових заявок та фінансовий менеджмент проєктів». Учасники отримали важливі знання про вступ до грантрайтингу, де і як шукати грантові конкурси, загальну теорію про грантові конкурси та грантові заявки. 🖋️

📌 Семінар №1: «Креативність та інновації: Стимулювання креативного мислення для розв’язання соціально-значущіх проблем суспільства». Під час цього семінару учасники дізналися, як визначати та формувати соціальні проблеми, складати проблематику проєкту, визначати мету та завдання проєкту, а також як працювати з цільовою аудиторією та використовувати підходи до вирішення проблем грантовим проєктом. 💡

Проєкт реалізується в рамках грантової програми від ГО «Платформа Публічної Дипломатії» та Національного Демократичного Інституту.

Фінансування є можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

Дякуємо всім учасникам за активну участь і за бажання навчатися та розвиватися разом з нами! Наступний тренінг та семінар відбудеться у цю п’ятницю 💪 Слідкуйте за нашими новинами!

#РозвитокСоціальногоБізнесу #Освіта #Інновації #Молодь4Action

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.