Завершення проєкту «Інклюзивність та підтримка»

Ми з радістю повідомляємо, що 300 найвразливіших осіб із інвалідністю та хронічними захворюваннями міста Запоріжжя отримали допомогу у вигляді продуктів харчування та гігієнічних засобів.

Наша команда працювала наполегливо, щоб вчасно забезпечити 300 осіб наборами. Ця допомога не лише забезпечила мінімальні необхідні ресурси для повноцінного і здорового життя, але й дала відчуття турботи та підтримки у важкі часи.

Нехай цей проєкт стане ще однією кроком у напрямку покращення життя нашої спільноти.

Активності проєкту «Інклюзивність та підтримка» здійснюються в межах суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО БІЗНЕСУ  «ІНІЦІАТИВА» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions

Схожі новини

Наша організація є інструментом підтримки вразливого населення у працевлаштуванні, відкритті власної справи, та об’єднаності.

Наша громадська організація — міцний фундамент розвитку соціального бізнесу та підтримки вразливих груп населення протягом 10 років.

За 10 років ми стали надійними партнерами у розвитку соціального бізнесу та забезпеченні допомоги вразливим категоріям населення.